Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një “mbretëreshë” në tapetin e kuq të “Eurovision 2021”, Anxhela Persiteri tërheq vëmendjen e të gjithëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme u mbajt ceremonia e hapjes së “Eurovision 2021”. Në mesin e shumë artistëve u shfaq dhe Anxhela Persiteri.

Ashtu si dhe e prisnim, Shqipëria u përfaqësua denjësisht dhe Anxhela nuk na zhgënjeu.

E veshur me një fustan të kuq nga Valdrin Sahiti dhe në kokë kishte vendosur një kapele ku dukej si një mbretëreshë, ashtu si dhe vet Anxhela thotë.

“Unë u ndjeva si një mbretëreshë me këtë fustan”, shkruan Anxhela krah fotos.

Kujtojmë se disa ditë më parë, gjatë provave të mbajtura në skenën e “Eurovision”, Anxhela i “la të gjithë gojë hapur”. Vokali i saj “tronditi” skenën dhe rrjetet sociale.

Screenshot 9 19

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img