Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Një mal me akuza, arrestohet në Tiranë i shpalluri në kërkim (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32-vjeçar të shapllur në këkrim për një sërë veprash penale.

Në pranga është vënë shtetasi Thanas Bego, banues në lagjen Shënkoll të Elbasanit,  i cili dyshohet të jetë autor i disa vjedhjeve.

Sipas njoftimit të policisë, ndaj tij është lëshuar edhe një urdhër arresti për plagosje me dashje , për shkatërrim prone si dhe për mosbindje ndaj efektivëve të policisë.

Bego është kapur në kryeqytetit pas një pune të mirëorganizuar  të sektorit të krimeve të komisariatit të policisë Elbasan në bashkëpunim me kolegët e Tiranës.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img