Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një makinë tip ‘Benz’ merr flakë në Fier, shoferi e braktis në anë të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42124903abb4505151db75b279bc43b0

Një makinë tip “Benz” është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në Fier.

Sipas informacioneve për mediat, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Vija e Ngjalës”.

Mendohet se makina është përfshirë nga flakët për shkak të një defekti teknik, por drejtuesi i mjetit e ka lënë atë anës rrugës dhe ka ikur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetime për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img