Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Një krijesë e frikshme gjendet në Berat, banorët e tmerruar nuk dinë çfarë është (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

484e6e9b4c1b11580a6ac42b753835f0

Një krijesë e mistershme është gjetur në fshatin Donofrosë të Beratit dhe ka çuditur banorët që nuk dinë se çfarë është.

Disa fotografi të dërguara te “Balkanweb” nga banorët e fshatit tregojnë krijesën e ngordhur duke u shprehur se nuk kanë mundur ta identifikojnë.

asrtyrtydfghjkl.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img