Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

‘Një kartolinë me një përqafim nga larg’, Rama publikon FOTON e urës dhe ironizon

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të urës së re mbi Drin në Gjoricë, Maqellarë.

Rama nuk ka kursyer as ironinë për ata, që sipas të cilit përqeshin 3D e Rrugës së Arbërit.

‘Një kartolinë me një përqafim nga larg për ata që përqeshnin 3D e Rrugës së Arbërit: Kjo është ura e re mbi Drin, në Gjoricë/Maqellarë, pjesë e shtratit të Rrugës së Arbërit, ku po punohet me ritme e cilësi të lartë, nën supervizionin e një kompanie të specializuar gjermane, të kontraktuar nga shteti shqiptar për mbikqyrjen e punimeve’, shkruan Rama.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img