Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Një javë pasi u përplasën nga G-Classi, çifti Konomi ende në kujdesin intesiv në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një javë pas aksidentit të rëndë në Tiranë ku Ajas Sulejmani përplasi në vijat e bardha çiftin dhe foshnjën e tyre tre muaj, Arjan Konomi dhe bashkëshortja e tij ndodhen ende në kujdes intensiv.

Burime për mediat bëjnë me dije se Arjan dhe Vilma Konomi ndodhen në gjendje shëndetësore, stsabël, ndërkohë vijojnë të jenë në kujdesin intesiv.

albsig

Arjani ka thyerje të disa brinjëve dhe të legenit, ndërsa bashkëshortja e tij ka lëndime të shumta në trup.

Kujtojmë se ata u përlasën nga Ajas Sulejmani në Rrugën e Kavajës teksa ishin duke kaluar vijat e bardha së bashku me foshnjën e tyre e cila fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img