Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Një i VDEKUR nga aksidenti i tmerrshëm në Fushë-Krujë, dy të plagosurit me urgjencë në spital (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i aksidentit tragjik që ndodhi sot në orën 22:00 në Tapizë të Fushë-Krujës.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë mbeti i vdekur në vend shoferi i një prej mjeteve, Qemal Shabani, 60 vjeç.

Në mjetin tjetër ishin Pal Kacoli dhe shtetasja SH.SH., 39 vjeçe, të cilët mbetën të plagosur dhe u transportuan me urgjencë në spital.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 23.07.2021, rreth orës 22:00, në Tapizë, Fushë Krujë, janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i njërit mjet shtetasi Q. Sh., rreth 60 vjeç.

Gjithashtu është lënduar drejtuesi i mjetit tjetër shtetasi P. K., 29 vjeç dhe shtetësja Sh. Sh., 39 vjeçe pasagjere në mjet, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Më shumë

spot_img