Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Një i ri tenton vetëvrasjen duke u hedhur nga kati i tretë, sillet me urgjencë në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29-vjeçar nga Bulqiza ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga kati i tretë i banesës.

I riu, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, fatmrësisht ka shpëtuar dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Lagjen e Re të qytetit të Bulqizës. Ende nuk dihen motivet që e shtynë 29-vjeçarin që të tentonte vetëvrasjen.

Më shumë

spot_img