Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një histori tej njerëzores në newsbomb.al, gruaja ka nevojë urgjente për ndihmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c3b13b832f1aa8799a25c5c77680e85a

Një histori tej njerëzores vjen nga një ndjekëse e newsbomb.al që bën apel për t’i ardhur në ndihmë kësaj zonje.Në zyrën e punës së qytetares ka trokitur një grua në gjendje shumë të rëndë ekonomike dhe me një nevojë urgjente për ndihmë .

“Unë po mundohem të shpërndaj informacionin sa më shumë të mundem në mënyrë që ta ndihmojmë në çfarëdolloj mënyrë”, shkruan qytetarja në redaksinë e newsbomb.al ndërsa ka shkruar edhe një rrëfim të gjatë e emocional.

“Lexo të plotë artikullin”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img