Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“Një hapësirë me standarde europiane”, Rama poston foto nga stadiumi lojërave me dorë në Tropojë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga stadiumi i rilindur i lojërave me dorë në Tropojë.

Teksa poston foto nga stadiumi, Rama shkruan se është një hapësirë sportive e standardeve europiane.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me stadiumin e rilindur të lojrave me dorë në Tropojë, një hapësirë sportive e standardeve europiane, që reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img