Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Një grua “topless” arrestohet në ceremoninë e varrimit të Princit Philip (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme iu dha lamtumira e fundit princit Philip, bashkëshortit të ndjerë të mbretëreshës së Britanisë, Elizabeta II.

Në ceremoniën morën pjesë vetëm 30 persona, për shkak të masa anti-Covid.

Po në mediat e huaja po qarkullon një video ku shihet një grua “topless”, e cila ka tentuar të prishë ceremoninë.

Në momentin ku po mbahen një minut heshtje në nderim të Princit Philip, ajo ka filluar të bërtasë dhe është shfaqur “topless”.

Ajo gjithashtu u përpoq të ngjitej në statujën e Mbretëreshës Victoria të vendosur jashtë kishës. Më pas ajo është shoqëruar në polici.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img