Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Një grua dhe një burrë gjenden të vetëvarur në Fier, në Ardenicë fermeri zbulon kocka njeriu duke punuar tokën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë gjetur të vetëvarur nga familjarët e tyre, pasi vuanin nga depresioni. Bëhet fjalë për një grua 53 vjeçe në Lushnjë dhe një burrë 88 vjeç në Divjakë.

“-Në fshatin Karbunarë, Lushnjë, është gjetur nga familjarët saj, e vetëvarur, shtetasja F. R., 53 vjeçe, e cila dyshohet se vuante nga depresioni. 

albsig

spring

-Në fshatin Gradishtë, Divjakë, është gjetur nga familjarët e tij, i vetëvarur, shtetasi S. B., 88 vjeç, i cili vuante nga depresioni”, njofton Policia e Fierit. Ndërkohë, në Ardenicë një fermer duke punuar tokën ka gjetur kocka si ato të njeriut.

“Në fshatin Ardenicë, Lushnjë, shtetasi A. H., 55 vjeç, duke punuar në tokat e tij, ka gjetur pjesë kockash si ato të eshtrave të njeriut, të cilat i përkasin një periudhe të hershme. Mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për ekzaminime të mëtejshme laboratorike”, vijon njoftimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img