Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një fejesë në horizont? Ndjekësit urojnë Capital T dhe Adrola Dushin, reagon reperi: Ma boni për hajër!

Shkruar nga Newsbomb

Capital T dhe Adrola Dushi janë kthyer sërish në vëmendjen e medies rozë. Ndjekësit kanë vërshuar me urimet për ”fejesën” e tyre. E gjitha kjo ka ndodhur pas një fotoje që ka publikuar reperi në Facebook, ku shfaqet në krah të modeles.

Lidhur me këtë ka reaguar vetë këngëtari i cili ka sqaruar ndjekësit se fotoja është postuar nga stafi i tij dhe se duhet ta urojnë kur të fejohet në të vërtetë.

kur t’fejona pernime ma boni perhajr , kjo foto u postu nga stafi im cilt e menaxhojn faqen time ju faleminderit”, ka shkruar Capital T.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese