Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Një djalë si Noizy, reperi i bën dhuratë të atit një super “bishë”

spot_img

Lajme të ngjashëm

E kur bie fjala për makina, të gjithë e dimë se janë fiksimi i Noizyt. Reperi në ditën më të veçantë të së atit ka vendosur që ta suprizojë me një “bishë” të re.

Ai i ka blerë të atit një super “Benz” për 60-vjetorin e tij.  “Edhe 100 idhull”- shkruan Noizy.

Në garazhin e tij reperi ka rreth rreth 1 milion euro të shpenzuara me makina luksoze dhe duhet të themi se janë njëra më e bukur se tjetra.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img