Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Një ditë pas vizitës së Veliut e Sorecës në Gjirokastër, policia bllokon 10 makina LUKSOZE, 9 të shoqëruar

Lajme të ngjashëm

Vetëm një ditë pas vizitës së drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, shoqëruar edhe nga ambasadori i BE Luigi Soreca, në Gjirokastër, policia sot ka ndërmarrë një aksion ‘blic’ me qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Mësohet se janë bllokuar 10 makina luksoze dhe janë shoqëruar 9 persona në polici.

Sipas të dhënave të para këto makina kanë probleme me dokumentacionin dhe aktualisht janë nën sekuestron e policisë.

Priten detaje të reja rreth personave të shoqëruar dhe aktivitetit të tyre.

Newsbomb.al do t’ju mbajë të informuar.


Më shumë