Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ish presidentët bojkotojnë Ilir Metën, nuk i dalin në mbrojtje dhe shfaqen krah Erjon Veliajt (MESAZHI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë pasi Kuvendi i Shqipërisë shkarkoi Presidentin Meta, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është takuar me dy ish-presidentë, Alfred Moisiun dhe Bamir Topin.

Ai ka publikuar një foto me dy ish-presidentët në rrjetet sociale, të cilën e shoqëron me një shprehje të John Adams, Presidentit të dytë në historinë e SHBA.

Edhe pse çështja e shkarkimit të Presidentit ka ngjallur debate të shumta, as Moisiu dhe as Topi nuk i kanë dalë në mbrojtje pasardhësit të tyre në Presidencë, duke e bojkotuar.

“Nese veprimet e tua frymezojne te tjeret per te enderruar, mesuar dhe punuar me shume, atehere ti je lider” ~John Adams

Kenaqesi gjithmone takimi me dy presidentet qytetare e frymezues Alfred Mosiu dhe Bamir Topi – Shqiperia e njerezve te mire”, shkruan Veliaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img