Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Një ditë pas protestës, Basha: Ky është fundi i qeverisë-bandë…Nuk ka kompromis me ëndrrën tonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë pas protestës së opozitë, kreu i PD, Lulzim Basha ka një tjetër mesazh.

 

Përmes një postimi në Twitter Basha shprehet se nuk ka ka kompromis, ndërsa thekson se ky është fundi i qeverisë- bandë, siç e quan ai.

“Ky është fundi i qeverisë-bandë të kapur duke vjedhur zgjedhjet me kriminelët, kërcënimi nr.1 për demokracinë, sigurinë, mirëqenien. Nuk ka kompromis me ëndrrën tonë “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, me standardet europiane për zgjedhje të lira, drejtësi dhe ekonomi të lirë!”, shprehet Basha.

Më shumë

spot_img