Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Një ditë para zgjedhjeve, nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ e Fierit, Lezhës dhe Korçës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë na ndanë nga procesi i votimit të së dielës, ndërsa nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ e Fierit, të cilat janë transportuar nën shoqërimin e forcave policore.

Po ashtu shpërndarja e materialeve zgjedhore ka nisur edhe në KZAZ e Lezhës dhe të Korçës.

albsig

Ky proces është kryer nën masa të rrepta sigurie për të shmangur çdo lloj incidenti të mundshëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img