Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Një ditë më më parë u inagurua nga Rama, bllokohet Rruga e Arbrit nga reshjet e dëborës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është bllokuar Rruga e Arbrit, e cila u inagurua vetëm një ditë më parë për shkak të reshjeve të dëborës.

Bëhet me dije se rruga është bllokuar totalisht dhe se situata më problematike paraqitet në Qafën e Murrizit.

Bëhet me dije se borëpastrueset e kanë mjaftë të vështirë për pastrimin e rrugës për shkak të ngarkesës së makinave në rrugë që përpiqen të kalojnë.

Kujtojmë që vetëm dje Rruga së Arbrit iu hoq trau dhe u hap zyrtarisht, ndërsa pati edhe denoncime nga PD, ku thuhej se rruga nuk ishte përfunduar dhe se ishte hapur për propagandë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img