Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Një dasmë së shpejti në horizont? Sara Hoxha ngre dyshime me postimet e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë ndër personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh postojnë foto dhe video nga përditshmëria, si dhe me vajzën e tyre të vogël Poem Blu.

Pak kohë më parë, Sara tregoi se ata ishin në dilemë nëse do të bënin një ceremoni të madhe apo private të maartesës së tyre. Së fundmi Sara ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet në një ambient me fustane nusërie.

Krahas fotove ajo ka bërë tag dhe stilisten e njohur nga Kosova, Drenusha Xharra. Nuk dimë nëse ka qenë kjo një rastësi, apo dyshja janë duke planikuar së shpejti dasmën e tyre, por tashmë kjo mbetet për t’u parë.

Më shumë


spot_img

spot_img