Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Një dasmë së shpejti në horizont? Sara Hoxha ngre dyshime me postimet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë ndër personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku shpesh postojnë foto dhe video nga përditshmëria, si dhe me vajzën e tyre të vogël Poem Blu.

Pak kohë më parë, Sara tregoi se ata ishin në dilemë nëse do të bënin një ceremoni të madhe apo private të maartesës së tyre. Së fundmi Sara ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet në një ambient me fustane nusërie.

257606288 1062218997711026 7821216633178050289 n 640x1138 1

Krahas fotove ajo ka bërë tag dhe stilisten e njohur nga Kosova, Drenusha Xharra. Nuk dimë nëse ka qenë kjo një rastësi, apo dyshja janë duke planikuar së shpejti dasmën e tyre, por tashmë kjo mbetet për t’u parë.

258136171 478948560102939 1592406079608095054 n 640x1138 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img