Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Një dark ideale në shtëpinë tënde?  Këngëtarja shqiptare: Do e doja me Edi Ramën ose Barack Obamën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja kosovare Ana Kabashi ka folur në intervistë për jetën e saj profesionale dhe karrierën.

Ajo ka treguar se çfarë preferon, çfarë bën gjatë një dite dhe për planet e saj në të ardhme. Kabashi ka treguar se në kohën e lirë i përlqen të lexojë, e të gatuaj dhe pse në këtë të fundit siç tha e vetë nuk është “shumë e mirë”.

albsig

Ajo është pyetur se cilët do të ishin të ftuarit e një darke ideale në shtëpinë e saj.

“Barack Obama, Edi Rama, Elon Musk, Jessie J, Jay Z, Marrilyn Monroe”, tha këngëtarja ndër të tjera në intervistën e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img