Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Një burrë i denjë për një shqiptare, Tolgahani i Almeda Abazit i tregon botës se sa e bukur është Shqipëria

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej vitesh Almeda Abazi po jeton në Turqi, aty ku dhe ka krijuar familjen e saj me aktorin e famshëm e tenelovelave turke, Tolgahan Sayisman.

Mirëpo, asnjëherë Almeda nuk e harruar vendin e saj dhe shpesh herë kthehet në Shqipëri për të vizituar familjarët, miqtë që ka këtu, por edhe për të bërë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, ashtu si ka bërë sundmi.

Almeda dhe Tolga kanë udhëtuar drejt jugut, për të shijuar disa ditë pushime në brigjet e kaltra. Almeda ka ndarë foto nga këto pushime, por ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se edhe Tolgahan ka promovuar bukuritë e vendit tonë.

Ai ka postuar në llogarinë e tij në “Instagram” një foto nga Dhërmiu duke mos harruar të vendosë as locationin.

Ky është një promovim i vërtetë për vendin tonë, duke qenë se Tolgahan ka me miliona ndjekës në Instagram dhe është një aktor shumë i njohur në Turqi.

Capture 73
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img