Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Një burrë fle para selisë së PD, Rama publikon foton dhe bën komentin epik: Flasim kur të zgjoheni të hënën nga dreka

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë, por edhe për postime me karakter humoristik.

Edhe kësaj here Kreu i Qeverisë, ka publikuar një foto ku shihet një burrë që fle para selisë së PD.

albsig

“Gjumë të ëmbël dhe flasim kur të zgjoheni të hënën nga dreka”, shkruan Rama në postimin e tij duke ironizuar kështu kreun e PD-së Lulizim Bashën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img