Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Një brez bën vetëm twerk”, Aurela Gaçe: Në koncerte bëj pompa për të treguar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Aurela Gaçe, tregoi se bën pompa në koncertet që  ajo jep vazhdimisht.

Ajo tha se këtë veprim e bën për të treguar forcën femërore dhe se po të dojë njeri gjithçka arrihet, ndërsa shtoi se janë një brez sot që bëjnë vetëm tëerk.  

albsig

spring

“Bëj pompa në koncert duke kënduar se janë një brez që vetëm bën tëerk, mirë bëjnë se e dredhin por janë play back, mirë bëjnë nuk jam kundra, por edhe të këndojnë. Unë që nuk bëj dot tëerk se më zuri vonë , unë e bëj për të treguar forcën e gruas e një njeriu që po të dojë gjithçka arrihet. Nuk është kollaj të hidhesh, provoni që të hidheni dy minuta…E nisa me shaka”, tha këngëtarja në “Vajza dhe Gra”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img