Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Një “bombë” e vërtetë, zbulohet më në fund e dashura e Neymar (Foto)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Neymar është duke kaluar disa ditë pushimi me një “bombë” të vërtetë. 

Lart e poshtë prej kohësh po flitej se futbollisti është duke shijuar një romancë të re, mirëpo me kë nuk dihej.

Kjo dilemë së fundmi ka marrë fund pasi sipas mediave braziliane bukuroshja seksi që Neymar ka në krah është Bruna Biankardi.

Biankardi është cilësuar si një ndër femrat më seksi dhe fotomodelet më të kërkuara të kësaj vere.

Futbollisti dhe braziliania bukuroshe janë duke shijuar në maksimun njëri-tjetrin në ishujt Baleare dhe kjo kuptohet mjaft mirë nga fotot e shkrepura nga paparacët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img