Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

Një biznesmene si Jessica Alba (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tani aktorja do të ndihmojnë për të udhëhequr disa nga 16 garuesit gjatë konkurrimit në Celebrity Apprentice

Disa prej 16 të famshmëve që marrin pjesë në sezonin e ri janë: Boksieri Laila Ali, aktorja Brooke Burke-Charvet, komedian Jon Lovitz, Motley Crue këngëtari Vince Neil dhe yjet realitet Kyle Richards dhe Nicole ‘Snooki’ Polizzi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img