Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Një atraksion i veçantë”, Rama ndan pamje nga “Shpella e Dafinës” në Karaburun

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me nisjen e sezonit turistik, kryeministri Edi Rama, publikon vazhdimisht pamje nga atraksionet turisktike në vendin tonë.

Ai sugjeron për turistët e huaj dhe jo vetëm që të vizitojnë gjatë pushimeve në Shqipëri, zona të mrekullueshme që na ka falur natyra.

Së fundmi Rama ka publikuar një foto nga “Shpella e Dafinës” në Karaburun, për ët cilën thotë se është një atraksion i veçantë.

“Shpella e Dafinës në Karaburun, një muze nënujor dhe atraksion i veçantë”,shkruan Rama në Facebook.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img