Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një arkivol vendoset te Ministria e Shëndetësisë, mesazh për Beqajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

67cf1ed06061956342ae8701b09f6243

Të rinjtë e FRPD-së gjatë protestës të zhvilluar sot përpara Ministrisë së Shëndetësisë mbanin me vete një arkivol.

Arkivoli është vendosur në hyrje të ministrisë si një mesazh për mënyrën se si Beqaj po drejton këtë institucion, janë shprehur të rinjtë demokratë.

“Suksese në jetë” apo “Duam shëndetësi dhe jo kencesione” ishin disa nga parrullat që janë hedhur nga protestuesit.

Lexo edhe: Të rinjtë e PD protesta paralele në tre ministri dhe bashkinë e Tiranës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img