Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një 60-vjeçare humb jetën në urbanin e Shkodrës, tronditen udhëtarët e tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3a3922ceceed91226ff2437410eb49b5

Një 60-vjeçare ka humbur jetën në urbanin e Shkodrës.

Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë udhëtarët e tjerë. Mësohet se 60-vjeçarja ka pësuar vdekje natyrale dhe dyshimet janë se mund të ketë pësuar atak kardiak.

Në momentin që ka ndërruar jetë ajo po udhëtonte ne linjën urbane e cila bën rrugën Fermentim-Bahçallëk.

Pasi është zbrazur autobusi, 60-vjeçarja është dërguar në morgun e spitalit të qytetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img