Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një 45-vjeçar ngacmon seksualisht djalin e nipit në Tiranë, shpallet në kërkim nga policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

842fca4463e0851710f2dcc6d830b2ef

Një 45-vjeçar në Tiranë ka abuzuar një të mitur, e cila është edhe i afërm i tij.

Sipas informacioneve për mediat, 45-vjeçari është shpallur në kërkim nga policia. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit në Tiranë. 

Ka qenë pikërisht 5-vjeçari ai që i ka treguar prindërve të tij për veprimet e 45-vjeçarit. Pas denoncimit nga prindërit e të miturit, 45-vjeçari është në kërkim nga policia. 

Njoftimi i policisë:

Më datë 01.02.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit S. K., 45 vjeç, sepse në rrugën “3 Dëshmorët”,  ka kryer veprime të turpshme me një shtetas të mitur.

 

 

 

 

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img