Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një 30-vjeçar hidhet nga pallati në Yzberisht, policia tregon çfarë ndodhi: Dyshohet se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

74b9892bb7e0171ded1e0d2330c0f77a

Një 30-vjeçar ka tentuar vetëvrasjen, duke u hedhur nga pallati ku jetonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Yzberisht, Tiranë, rreth orës 18:50.

I riu dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, është shoqëruar në spital për ndihmë mjekësore, por ende nuk dihet gjendja e tij.

Nderkohe grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon per zbardhjen e plote te kesaj ngjarje.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:50, në Yzberisht, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi L. M., rreth 30 vjeç, i cili u dërgua menjeherë  në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasi L. M., vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img