Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Një 29-vjeçar përplas me makinë efektivin e policisë në Lushnje, vihet në pranga (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

33a6ac6e624e2a5c8b6d3293ed9bedac

Policia ka arrestuar një 29-vjeçar, pasi kundërshtoi policët dhe përplasi një efektiv me makinë.

Sipas njoftimit të policisë, Erald Biti nuk i ndaloi policit dhe e aksidentoi atë me makinën e tij.

Njoftimi i policisë:

Kundërshtoi për shkak të detyrës dhe goditi me automjet punonjësin e Policisë, arrestohet në flagrancë autori.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan në flagrancë shtetasin:

E. B., 29 vjeç, banues në Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Skënder Libohova” Lushnjë, duke udhëtuar me automjetin tip “Golf”, nuk i është bindur për të ndaluar punonjësit të Policisë dhe e ka goditur atë me automjetin që udhëtonte, të cilit i ka shkaktuar dëmtime të lehta.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img