Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nisma Thurje dorëzon listën e kandidatëve në KQZ, Rudina Hajdari e para në Elbasan, Tiranën e kryeson Pano Soko

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

91dff94229f8f66a69b76dc2aa220277

Nisma Thurje ka dorëzuar në KQZ listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit.

Në Elbasan do të kryesojë listën Rudina Hajdari, ndërkohë që kryesuesi i listës së Tiranës do të jetë ekonomisti Pano soko.

Kryetari i partisë Endri Shabani do të kandidojë në 4 qarqe, Tiranë, Korçë, Shkodër dhe Durrës, po vetëm në këtë të fundit do të jetë në krye të listës.

tirane_1.jpg

tirane_2.jpg

korce.jpg

berat.jpg

durres.jpg

kukes.jpg

elbasan_copy_copy_copy.jpg

lezhe_copy_copy_copy.jpg

vlore_copy_copy.jpg

shkoder_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img