Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Nisin thirrjet për PROTESTË kundër Bashës, Ibsen Elezi: Më erdhi turp kur e dëgjova, bashkohuni nesër në protestë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kukësit Ibsen Elezi, ka reaguar menjëherë pas daljes publike të Luzlim Bashës që nuk njohu rezultatin e zgjedhjeve, duke mos marrë as përgjegjësinë për humbjen.

Elezi thotë se ky është akt papërgjegjshmërie dhe për këtë do të protestojë te selia e PD ditën  e nesërme, duke kërkuar që t’i bashkohen dhe të tjerë demokratë.

“Shkurt e prerë, mua më erdhi turp kur e dëgjova, po ty?!

Unë nesër në ora 11:00, të PD do dal të protesoj ndaj këtij akti të turpshëm papërgjegjshmërie.

Bashkohu edhe ti!”, shkruan Elezi në rrjetet sociale.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img