Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Nisin rrebeshe shiu në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7217a7fffa826843fdfbdf71fe7aeec

Pas lëkundjeve të forta të tërmetit që kanë terrorizuar qytetarët e Tiranës, këtë mesditë kanë nisur rrebeshet e shiut.

Ndërkohë, shumë shtëpi janë dëmtuar si pasojë e lukundjve dhe duket se reshjet e shiut do e bëjnë edhe më të vështirë për banorët e prekur.

Sipas sinoptikanëve reshjet e shiut do të jenë prezente deri mëngjesin e nesërm në vend, ku në disa zona do të jenë dhe në formën e shtrëngatave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img