Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Nisin përplasjet mes Qetsorit dhe Bledit për “inatet” e vjetra: Çfarë gazetari je ti or burrë

Lajme të ngjashëm

Banorët që u rikthyen në Big Brother VIP duket se kanë sjellë edhe përplasje në shtëpinë e madhe.

Në një debat ështëë përfshirë ditën e sotme Qetosi dhe Bledi Mane. Qetsor i tha mbrëmë Luizit se do të merret vetë me Bledi Manen, pasi kanë disa inate të vjetra me njëri-tjetrin.

E dita e sotme ka nisur pikërisht me përplasjet e para mes tyre dhe këngëtari i njohur i ka dëgjuar dhe ka qeshur me ta.

Pjesë nga biseda:

Qetsori: Ti ke dalë nga llogaria ta them unë. Unë po rrija atje… mos, mos, mos se nuk ja fus kot unë. Erdhe me alkool, më ke sjellë alkool, unë kam qenë duke pritur të dilte ndonjë nga të ftuarit se nuk kishte mbaruar dasma

Bledi: Kemi zbritur nga makina sa pushoi shiu. Ore dëgjo se je futur në gazetari aksidentalisht dhe ke dalë aksidentalisht. Gazetari është profesioni im

Qetsori: Po ça gazetari, ke bërë dy shkrime ti, tallu me 4 veta

Bledi: Lëri shkrimet

Qetsori: Shkrimet e tua janë tallëse po ik. Ku di ti të shkruash o burrë

Bledi: Ndërsa ti po i analizon, i ke lexuar

Qetsori: Po norma që i kam lexuar, dy janë të forta. Edhe njëherë, ti nuk tallesh dot. Nuk të lë unë të tallesh

Më shumë