Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Nisin nesër fluturimet nga Aeroporti i Kukësit, do të ulet për herë parë në pistë avioni nga Zyrihu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Duke filluar nga nesër nisin fluturimet nga Aeroporti i Kukësit.

Më 9 korrik kompania ajrore zvicerane Helvetic Airlines do të ulet në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit, duke filluar dhe fluturimet tregtare në aeroportin e ri të vendit.

Fluturimi i parë nga Zyrihu për në Kukës do të pritet me ceremoni mirëseardhje në pistë dhe një konferencë shtypi për mediat dhe të ftuarit.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img