Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Nisin audicionet për “Big Brother Albania 9”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu siç ishte lajmëruar më parë, Big Brother Albania 9 do të rikthehet brenda këtij viti për publikun shqiptar.

Është vetë Top-Channel që njofton se tashmë kanë nisur audicionet për ata që kërkojnë të bëhen pjesë e këtij shoë.

“Së shpejti në Top Channel rinis spektakli më i ndjekur i shqiptarëve kudo ndodhen. Nëse dëshiron famë, pushtet dhe para’, ateherë apliko tani për të qenë pjesë e eksperiencës më të jashtëzakonshme të jetës tënde, prej së cilës asgjë nuk do të jetë si më parë.  Koha është tani! “Big Brother 9” së shpejti vetëm në Top Channel! Veseli, djali nga Prizreni është fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania””, thuhet në njoftimin e TCH. 

Më shumë


spot_img
spot_img