Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Nisin aplikimet për Big Brother 9, si mund të plotësoni formularin online

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nisin aplikimet për edicionin 9 të Big Brother Albania. Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të “Reality show-t”. Për të aplikuar llikoni linkun: http://bigbrother.top-channel.tv/ dhe plotësoni formularin.

“Jepini vetes një shans për të realizuar ëndrrën tuaj”, thuhet në faqen zyrtare të BB

Më shumë


spot_img
spot_img