Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Nisi të gjuante me automatik pas koncertit për Krishtlindjet, qëllohet për vdekje autori

spot_img

Lajme të ngjashëm

ae8a7b19db238ead44369e61ff8c6959

Manhattan në New York ka rënë pre e një sulmi.

Një burrë i cili mbante dy armë ka nisur të qëllojë pas një koncerti për Krishtlindje në katedralen e ‘”Saint John the Divine”.

Fatmirsisht autori nuk arriti të qëllonte askënd, pasi policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka qëlluar për vdekje autorin.

Agresori ishte i veshur me të zeza, me një kapele bejzbolli dhe maskë teksa pikërisht në fund të koncertit që po mbahej në katedrale për Krishtlindjet që po vijnë ai filloi të gjuajë.

Nuk ishte e qartë nëse personi i armatosur po synonte njerëzit apo po qëllonte në ajër.

gsds-770x438.png

Më shumë

spot_img