Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Nisi sot muaji i Ramazanit, Monika Kryemadhi uron besimtarët: Motra dhe vëllezër myslimanë, paqja dhe mirësia qoftë në zemrat e shtëpitë tuaja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, uron të gjithë besimtarët myslimanë për muajin e bekuar të Ramazanit.

“Agjërim të lehtë e të pranuar për të gjithë ju, të dashur motra e vëllezër besimtarë myslimanë”, shkruan ndër të tjera Kryemadhi, dhe uron që “Paqja dhe mirësia qoftë në zemrat dhe shtëpitë e çdo shqiptari!”

Mesazhi i Monika Kryemadhit:

Agjërim të lehtë e të pranuar për të gjithë ju, të dashur motra e vëllezër besimtarë myslimanë.

albsig

Muaji i Shenjtë i Ramazanit që nisi sot, është muaj i faljes dhe mirëkuptimit, i cili afron njerëzit më shumë me krijuesin, lartëson vlerat më të mira dhe rrit forcën e çdonjërit për përballimin me sukses të sfidave që përballemi në familje, në shoqëri dhe në Shqipëri.

Paqja dhe mirësia qoftë në zemrat dhe shtëpitë e çdo shqiptari!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img