Nishani-zyrtarëve për largimet masive: Dilni nga zyrat e shtetit dhe takoni banorët

Publikuar tek: politike, më 13:01 26-04-2015 Nishani-zyrtarëve për largimet masive: Dilni nga zyrat e shtetit dhe takoni banorët Presidenti Bujar Nishani

Presidenti Bujar Nishani ka zhvilluar sot një takim me banorët e Shishtavecit në Kukës, nga ku u ka bërë thirrje shqiptarëve të mos largohen nga vendi e të ndërtojnë të ardhmen e tyre këtu.

Nishani i ka cilësuar largimet masive si një fenomen kombëtar dhe ka ftuar zyrtarët të dalin nga zyrat e shtetit

“Nuk jam këtu të gjej fajtorët . Zyrtarët të dalin nga zyrat e institucioneve shtetërore e të takojnë banorët”, është shprehur kreu i shtetit gjatë vizitës së tij në Shishtavec.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011361122131348
array(1) { ["section"]=> string(87) "nishani-zyrtareve-per-largimet-masive-dilni-nga-zyrat-e-shtetit-dhe-takoni-banoret-9713" }