Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Nishani në qytetin e trëndafilave, vlerëson figurat e shquara ta artit dhe kulturës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img