Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nishani ftoi mediat të futeshin brenda selisë së PD, Basha nuk pranon, mbledhja e Këshillit Kombëtar bëhet me dyer të mbyllura

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas vendimit të Kryesisë për vendosjen e 13 qershorit si ditën e zgejdhjeve të kryetarit të ri të Partisë Demokratike, kryetari i Këshillit Kombëtar të kësaj partie, Bujar N?ishani, i ftoi mediat të ishin të pranishme në mbledhjen e këtij Këshilli.

Por duket se kërkesa e Nishanit ka hasur kundërshtinë e Lulzim Bashës dhe drejtuesve të tjerë të partisë, të cilët kanë vendosur që ta zhvillojnë mbledhjen me dyer të mbyllura.

Mbledhja e Këshillit Kombëtar po zhvillohet në selinë e PD, ku do të votohet për të miratuar si 13 qershorin si datën e re të zgjedhjeve brenda Partisë Demokratike.


Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img