Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nis vaksinimi i të moshuarve në Gjirokastër, ja sa qytetarë do marrin sot dozën e parë të Pfizer

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77a55586ce0588b394d676fd701da328

Ka nisur sot vaksinimi kundër koronavirusit në qytetin e Gjirokastrës.

Bëhet me dije se sot do të vaksinohen persona mbi 90-vjeç

Mësohet se sot në Gjirokastër 70 persona mbi moshën 90-vjeç do të marrin dozën e parë të vaksinës Pfizer.

Deri më tani rreth 15 mijë qytetarë janë vaksinuar kundër koronavirusit në të gjithë vendin dhe janë më të sigurt.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img