Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Nis vaksinimi i punonjësve të transportit ajror në Shqipëri, të parët janë stafi i “Air Albanias”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Punonjësit e transportit ajror në Shqipëri, kanë marrë sot dozën e parë të vaksinës anti-Covid.

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar pak më parë një foto ku duket një foto e stafit të “Air Albanias”, të cilët sapo janë vaksinuar dhe mbajnë në dorë “kartat e vaksinimit”.

“Vaksinimi nuk ndalet”, shkruan ministrja dhe ndan foton e mëposhtme.

175736535 1203773773412004 1610199986129073939 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img