Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Nis vaksinimi i gazetarëve në sheshin “Skënderbej”, Manastirliu shkon të monitorojë procesin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditen e sotme ka nisur vaksinimi i gazetarëve dhe operatorëve të terrenit, të cilët do të marrin vaksinën kineze, Sinovac.

Në sheshin “Skënderbej” ka mbërritur edhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila po monitoron vaksinimin.

Gjatë vizitës në Berat, Manastirliu bëri të ditur se ditën e nesërme do të fillojë edhe vaksinimi i policëve.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit