Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Nis vaksinimi i bluzave të bardha në Berat, pritet të mbërrijë kryeministri Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e2b3f9963a785954405a393b211c9e2e

Ditën e sotme nis vaksinimi i bluzave të bardha në Berat.

Bëhet me dije se vaksinimi do të bëhet në hollin e Pallatit të Kulturës “Margarita Tutulani”, ku do të vaksinohen mjekët dhe infermierët e këtij qarku.

Me nisjen e procesit të vaksinimit në Berat pritet që të jetë pjesëmarrës edhe kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Më herët vaksinimi ka nisur edhe në Elbasan, Vlorë dhe Shkodër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img