Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Nis sot viti i ri shkollor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot 27 shtator, të gjithë nxënësit rikthehen në bankat e shkollës. Fëmijët prej disa javësh zhvilluan mësim plotësues ndërsa sot fillojnë vitin e ri shkollor.

Mësimi do të fillojë në orën 08:00 dhe orët do të jenë nga 30 minuta, masë kjo që nxënësit mos qëndojnë gjatë në një ambient të mbyllur.

Lexo të plotë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img